Techninės pagalbos priemonės

Techninės pagalbos priemonės

Kai mūsų aptarnaujamiems reikalingos techninės pagalbos priemonės, kaip antai, judėjimo priemonės: neįgaliojo vežimėlis, lazdelė, ramentai , vaikštynė ar pan., lova (rankinių būdu ar automatiškai reguliuojama), naktipuodžio kėdutė,  tualeto paaukštinimas  ar kita kuri priemonė palengvinanti pacientui apsitarnavimą:

  • Kreipiatės į  savo šeimos gydytoją  ir gaunate sveikatos priežiūros įstaigos užpildytą medicinos dokumentų išrašą (F027/a).
  • Susisiekiate su socialinių paslaugų darbuotoju el. p. z.tomasevski@spcentras.lt, j.grinkeviciene@spcentras.lt , tel. 8 645 20072 arba 8 683 83902 ( būtina registruotis).
  • Atsiimti technines priemones galite nauju socialinių paslaugų centro adresu Karoliniškėse, Sausio 13-osios 10 (TV bokšto patalpose,- įeiti iš kiemo, patenkant į jį pro dešinę pusę per automobilių stovėjimo aikštelę, aukštyn, link bokšto),  taip pat ir senu adresu Kauno g. 3.

Jei mūsų aptarnaujamiems reikalinga pagalba atliekant visus veiksmus, rašykite mums: slauga@hcasista.com

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.