Karjera

Karjera

SPECIALISTAMS:

 • Užsidirbti papildomai, išnaudojant savo laisvą nuo budėjimų ligoninėje laiką (vizitais į namus, ar atstovaujant pacientą į kt gydymo įstaigas, valandomis – dienomis darbe kt gydymo ar slaugos įstaigoje, terminuotai pacientų stebėsenos programose, skiepų-tyrimų projektuose..
 • Sužinoti kiek paklausus esi ir kiek gali uždirbti savo rinkoje
 • Dalyvauti kuriant aktualius individualizuotos slaugos modelius
 • Realizuoti savo idėjas tęstinio gydymo efektyvumo per slaugą projektuose

ASISTENTAMS:

 • Neprofesionali (-us) slaugė (-as), kuri pagelbėtų kasdienėje rutinoje pacientui - padėti apsitarnauti, smulkūs nesudėtinti darbai pagal galimybę ir gebėjimus
 • Pagalbininkas namuose - tvarkymas, maisto gaminimas ir pan.
 • Kompanjonas - palaikyti draugiją, pabendrauti, paskaityti knygą.

Pildykite anketą ir su jumis susisieksime

  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.