Apie mus

Apie mus
 • Asmens sveikatos priežiūros įmonė, teikianti slaugos paslaugas pacientams namuose (kompensuojamas TLK ir mokamas).
 • Partneris gydymo ir reabilitacijos įstaigoms, administruojantis slaugos priežiūros procesus  gydymo efektyvumui pasiekti ( pvz. po hospitalinę slaugą).
 • Pacientų programų vaistų ir medicinos priemonių pritaikymo stebėsenai  ambulatoriniame lygmenyje koordinatorius.
 • Slaugytojo-padėjėjo tarnyba, laikino įdarbinimo įmonė, personalo sprendimų partneris.
Misija
misija
 • Priartinti sveikatos paslaugą prie paciento, suteikiant ją saugiai pačių namuose.
 • Specializuotus slaugytojus pasitelkti po hospitalinei slaugai.
 • Sujungti visus sveikatos rinkos dalyvius – pacientą, polikliniką, ligoninę, vaistinę, vaisto ir medicininės priemonės gamintoją, sveikatos novatorių, savivaldą – efektyviai ŠKL, onkologinių, insulto ir kitų ligų efektyviam gydymo atsakui pasiekti.
 • Suteikti galimybę slaugos specialistui papildomai užsidirbti, gauti daugiau kompetencijų, turėti daugiau motyvacijos turint įvairesnės veiklos ir tokiu būdu nekeisti turimo darbo, kai taip trūksta sveikatos priežiūros specialistų Lietuvoje.
 • Organizuoti orią pagalbą pacientui, jo artimiesiems ir specialistui.
Vizija
vizija

Slaugytojo-padėjėjo tarnyba –  tai orus, operatyvus, racionalus sprendimas pacientui ir sveikatos rinkai.

Tikslas
tikslas

Prasminga veikla, aktualus socialinis verslas perspektyvioje srityje, racionali partnerystė, profesionali komanda.

Kaip kilo ši idėja?

Kaip kilo ši idėja?

Kai dar dirbome su pacientų programomis, pastebėjome, kad geras produktas, motyvuotas pacientas, vietoje ir laiku suteikta slaugos pagalba ir aktyvus dėmesys asmeniniam gydymo planui, daro stebuklus.

Tuomet kai mus „ištiko“ COVID-19 pandemija, suvokėme, kad esame teisingame kelyje, o slauga, reabilitacija, gydymo administravimas gali ir turi persiketi į paciento namus, nes nuotoliu nei apčiuopsi, nei pasversi, nei įvertinsi.

Kuomet taip trūksta gydymo ir slaugos specialistų bei amžėja visuomenė tapdama vis vienišesne, turime ateiti į namus ir patys siūlyti pagalbą, kuri būtų saugi, asmeniška, subalansuojanti šeimos gydytojų krūvį ir išvengiant hospitalizacijos.

Šiandien yra svarbu licencijuota bei valstybės ir EU remiama sveikatos ir socialinė sritis, socialiai orientuoti slaugos žmonės, kuriuos turime pritraukti, paruošti, pasidalinti kompetencijomis ir galiausiai darbo prasme.

Kodėl rinktis mus?

Kodėl rinktis mus?

Nes mes turime patirtį darbo:

 • specializuotuose skyriuose ligoninėje,  reanimacijos ir intensyvios terapijos, neurochirurgijos,  traumatologijos ir kituose skyriuose;
 • ambulatorinių sveikatos paslaugų į namus koordinavimo, pacientų anketavimo, aptarnavimo, duomenų administravimo;
 • projektų ir procesų valdymo srityje;
 • su darbuotojais ir žinome, kaip Juos surasti, paruošti, sumotyvuoti, suformuoti jų komandą;
 • turime licencijas sveikatos veiklai (ASPĮ), įskaitant ir paslaugų namuose (ASPN).

Ką mes siūlome

Privatiems
 • Slaugos paslaugos namuose SP poreikių pacientams (ASPN).
 • Mokamos ambulatorinės slaugos paslaugos namuose.
 • Po hospitalinė slauga namuose, grįžusiems iš ligoninės, reabilitacijos, slaugos ligoninės.
Verslui
 • Partnerystė su gydymo įstaigomis.
 • Paslaugos vaistų ir medicinos priemonių rinkos dalyviams.
 • Paslaugos inovacijų sveikatos rinkai kūrėjams.
 • Paslaugos savivaldos sveikatos institucijoms.
 • Slaugos personalo atranka ir įdarbinimas.
 • ASPN konsultantas – komandos koordinatorius ASP įmonėms.
Mes suprantame Jūsų problemas ir padedame jas spręsti
kabutes

Pagaliau sulaukiau eilės pas neurologą, tačiau neturiu galimybės pats ten nuvykti. Kas mane nuveš? Kas galėtų palydėti? Man pačiam taip silpna ir nesaugu.

kabutes

Kai aš, gydytojas, beviltiškai stebiu, kaip paskirta terapija neduoda atsako, pacientė/-as nesilaiko dietos, ir nematuoja kraujospūdžio, negeria vaistų, nesilaiko dietos, vis praleidžia insulino sušvirkštimą…

kabutes

Kai noriu likti senti savo namuose ir būti nepriklausomas nuo vaikų, besiblaškančių tarp pareigos seniems tėvams, vaikams ir sutuoktiniui bei mėgstamos veiklos…

kabutes

Kai beviltiškai bandau patekti priduoti kraujo, o ten eilė dviems savaitėms, kurių aš neturiu… kai nauji namai gerai, tačiau persikėlus į naują vietą gyventi, poliklinika liko toli, ten reikia vykti per visą miestą..

kabutes

Kai mano vaikelis – kitoks, ir ne tik jo, bet kartais ir savęs nebesuprantu…Taip pavargau..

kabutes

Kai gavau džiugią žinią „rytoj Jus išrašo iš ligoninės“ ir kartu nuliūdau, nes staiga supratau, kad nebus kam nupirkti maisto ar vaistų, net įlipti į vonią pačiam bus baisu, nes jei nukrisiu ir gulėsiu ten negalėdamas pasikelti?

kabutes

Kai autizmo spektro sutrikimą turintis mano vaikas raidos centre neprisideda prie grupės atliekant kineziterapijos pratimų, o ergoterapijos pratimai smulkiajai motorikai neduoda naudos, nes su vaiku susitariu tik namų aplinkoje ir bendraujant individualiai.

kabutes

Kai rytais parkinsono drebulys „išdrabsto“ maistą nespėjus įsidėti jo į burną, Alzheimerio „išretintos“ mintys nepamena ištuštinti vaistų dėžutės, artrito „išvagoti“ pirštai nesučiumpa vandens stiklinės, o po insulto kairė koja atsisako padėti dešinei palydėti kūną į tualetą ir nieko nėra namie.

kabutes

Kai aš, slaugytoja, grįžtu į darbo vietą palydėjusi pacientą po dializės iki autobusiuko ir manęs nepalieka mintis, ar pacientui viskas bus gerai, jo namie, deja, niekas nelaukia.

arrow
arrow
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.