Reikalingas specialus transportas

Reikalingas specialus transportas

Kai judate naudodamasis specialiomis techninėmis priemonėmis, vaikštynės pagalba, neįgaliojo vežimėlyje, esate gulintis pacientas ir Jums reikalingas specialus transportas, nuvykti pas gydytoją, į diabeto pėdos kabinetą, fizioterapijos kabinetą, pas odontologą ir pan.:

 • Kreipiatės į socialinį darbuotoją, kuris aptarnauja mūsų seniūnijose:
  Karoliniškių seniūnijoje: (8 5) 216 8267; 8 670 16026, liucija.seniutiene@spcentras.lt
  Viršuliškių seniūnijoje: 8 670 17221, solveiga.valiokiene@spcentras.lt
  Arba  SPC  tel. +370 670 14645, el. p. indre.kanapinskiene@spcentras.lt
 • Užpildote Prašymą paslaugoms gauti, kurį rasite čia.
 • Kreipiatės į  savo šeimos gydytoją  ir gaunate sveikatos priežiūros įstaigos užpildytą medicinos dokumentų išrašą (F027/a)
 • Sudarote sutartį dėl transporto paslaugų tiekimo (planuokite laiką prieš 2-3 savaites)
 • Specialus transportas per SPC* kainuoja:
  - Kai nuvežama iki vietos su grįžimu ir laukiama ne ilgiau nei 1 val. – 3,15 Eur
  - Kai nuvežama viena kryptimi -  2,10 Eur
  *transportavimas tik darbo dienomais. Daugiau

Transporto ir palydėjimo, užnešimo iki durų paslaugas specialiųjų poreikių pacientams taip pat teikia ir privatūs vežėjai.

Jei reikalinga pagalba mūsų aptarnaujamiesiems, rašykite mums: slauga@hcasista.com

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.