Kai reikalinga socialinė pagalba namuose

Kai reikalinga socialinė pagalba namuose

Kai mūsų aptarnaujamiems reikalingas socialinis darbuotojas, kuris padėtų specialiųjų poreikių pacientui apsitarnauti, susitvarkyti namus, pasigaminti valgyti ir kitaip palengvinti buitį ir būtį:

  • Kreipiatės į socialinį darbuotoją, kuris aptarnauja mūsų seniūnijose
    Karoliniškių seniūnijoje: (8 5) 216 8267; 8 670 16026, liucija.seniutiene@spcentras.lt
    Viršuliškių seniūnijoje: 8 670 17221, solveiga.valiokiene@spcentras.lt
  • Užpildote Prašymą paslaugoms gauti, kurį rasite čia.
  • Kreipiatės į savo šeimos gydytoją ir gaunate sveikatos priežiūros įstaigos užpildytą medicinos dokumentų išrašą (F027/a)
  • Sudarote sutartį dėl paslaugų tiekimo, kurioje nusimatote, kiek, kokių paslaugų Jums bus suteikta ir kiek už tai turėsite mokėti.
  • Paslaugų kainą galima apskaičiuoti čia.

Jei reikalinga pagalba atliekant visus veiksmus, rašykite mums: slauga@hcasista.com

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.